Tvorba webových stránek - tvorba webu

ilustrace tvorba webu

Široká paleta služeb pro webové stránky obsahuje samozřejmě také jejich vytváření.

Nabízím tvorbu webových stránek od jednostránkových prezentací (microsites), přes statické prezentace osob nebo podniků až po weby s administrací. Statické stránky jsou vytvářeny pomocí HTML + CSS (případně + JavaScript) a dynamické vytvářím zásadně za pomoci jazyka PHP.

To bylo stručné vysvětlení k použitým technologiím. Pokud patříte mezi lidi, pro které tyto informace nejsou podstatné a pouze chcete web, tak je tu dobrá zpráva. Stačí mít představu o tom, co chcete vytvořit a správné řešení vám navrhnu. Nemusíte mít ani představu, jak má web vypadat stačí pouze mít formulovánu jasnou představu, co bude stránka prezentovat a jak má na uživatele působit.

Tvorba webových stránek na míru

Webové stránky vytvářím na míru podle Vašich požadavků. Stačí mít představu o vašem budoucím webu a vše ostatní dáme dohromady, aby měly stránky smysl a přinášely vám co nejvíce užitku. Pokud přesně nevíte, co od webu požadujete, vše prokonzultujeme a na základě doporučení si vyberete, jaká varianta se vám bude nejvíce líbit. Veškerá doporučení jsou podložena dlouholetou praxí v oboru a zkušenostmi, která řešení fungují a která nikoliv.

Tvorba webových stránek – průběh

Při tvorbě webových stránek, v první fázi prodiskutujeme (telefon, e-mail, skype nebo osobně), k čemu má web sloužit. Domluvíme se na typu webu (viz. typy webů), zda budou mít stránky administraci nebo chcete použít některý z redakčních systémů, atd. Po ujasnění předchozích věcí se domluvíme na ceně a termínu. Následně jsou zahájeny práce na samotné tvorbě - grafický návrh, který je po schválení zpracován do internetových stránek.

Tvorba webových stránek – doba dodání

Požadovaný rozsah webových stránek je velice rozmanitý, takže není možné uvést přesné časové rozmezí. Pro nejčastěji vytvářené statické stránky do 5 stran obsahu je doba dodání cca 14 dnů. Záleží samozřejmě na mé momentální vytíženosti a pružnosti schválení grafiky, dodání obsahu, atd.

Tvorba webových stránek – platba

U webů je po zpracování dílčích úkonů provedena fakturace. Nikdy neplatíte žádné zálohy, ale pouze za doposud odvedenou práci. Uhrazení dílčí faktury je nutnou podmínkou pro pokračování v práci. Nepružné uhrazení může výrazným způsobem ovlivnit termín dodání. Po dokončení je web umístěn na mém serveru, aby bylo možné doladit případné korektury, a po celkovém uhrazení je přemístěn k vám.

Je nutné platit ještě něco kromě tvorby webu?

Ano, pro provoz prezentace je nutné mít zajištěnou doménu (adresu – např. spravawebovek.cz) a hosting (místo na serveru, kde jsou umístěny soubory webové stránky). Doména i hosting se platí přímo registrátorovi a provozovateli hostingových služeb. U statických webů se jedná o částku okolo 600,-/ročně a u dynamických okolo 1500,-/ročně. Pokud ještě doménu a hosting nemáte – pomohu vám vše zařídit.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×