SEO optimalizace

webová analytika

SEO optimalizace je důležitou, ale často opomíjenou, součástí správy a tvorby webových stránek. Pomocí SEO optimalizace dosáhnou Vaše webové stránky lepších pozic ve výsledcích vyhledávání (SERP). Zajišťuji služby od SEO analýzy po kompletní optimalizace webových stránek. Kompletní SEO optimalizace se vždy skládá ze tří hlavních částí obsahující SEO analýzu, on-page optimalizaci a off-page optimalizaci. Zajistěte si viditelnost své webové stránky ve výsledcích vyhledávání.

SEO – on-page

On-page SEO – jak název napovídá, jedná se o optimalizaci přímo na stránce. Jde především o optimalizaci zdrojových kódů, optimalizaci struktury obsahu a obsahu samotného. Pokud byla internetová stránka vytvořena mnou, je on-page optimalizace vždy provedena. Pro on-page optimalizaci je nutné zajistit přístup na server, kde jsou uloženy zdrojové kódy (FTP přístup).

SEO – off-page

Off-page SEO – oproti on-page optimalizaci je tato optimalizace prováděna mimo stránku. U této optimalizace se vytváří adekvátní odkazová struktura vedoucí na optimalizovaný web.

Jak SEO probíhá?

Optimalizace vždy řeším komplexně, takže je prováděna on-page i off-page optimalizace. V první řadě jsou vytipována relevantní klíčová slova, na která je výhodné, aby se web zobrazoval. Pak se provede revize stávajícího stavu a domluví cena. Po těchto úkonech se zahájí práce.

SEO – cena

Cenu nelze jednoznačně uvést, protože záleží především na typu stránek a konkurenci stránek na požadovaná klíčová slova. Orientační ceny naleznete v ceníku.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×