SEO - search engine optimization

ilustrace SEO

SEO - search engine optimization (optimalizace pro vyhledávače) je nedílnou součástí při tvorbě a správě webových stránek. SEO je sada technik používaných pro dosahování lepších pozic ve výsledcích vyhledávání. Mnohdy je SEO opomíjeno a majitelé stránek si myslí, že tvorbou webových stránek vše končí. Ano, to platí, pokud si přejete propagovat své produkty nebo služby pomocí vizitek nebo letáků a web tvoří pouze podpůrnou část marketingové kampaně. Nenechte své webové stránky zapadnout mezi konkurencí a využijte poskytovanou nabídku SEO služeb.

Zajistěte si návštěvníky z organického vyhledávání (SERP), které je podle mého názoru, nejefektivnějším způsobem marketingu. Nabízím komplexní SEO služby pro webové stránky, které jsem vytvářel nebo je mám ve správě. Je to z toho důvodu, abych mohl zajistit co možná nejkvalitnější služby, které není možné zajistit bez přístupu ke zdrojovým kódům webové stránky. V následujícím textu naleznete odkazy na nabízené SEO služby a podrobnější informace o průběhu SEO.

Nabídka SEO služeb

Nabízené služby v oblasti SEO:
SEO optimalizace SEO konzultace Webová analytika

Jak dělám SEO

V následujících odstavcích se pokusím přiblížit techniky SEO. Samozřejmě, že neodkryji kompletní postupy pro optimalizaci webových stránek, protože i v mém případě, jako u každého optimalizátora, patří do mého know-how. V textu naleznete pouze přiblížení postupů, které budou aplikovány na vaše webové stránky v případě využití mých služeb.

V první fázi proběhne analýza stávajícího stavu webu, který se má optimalizovat. Analyzují se hlavně on-page faktory, jako je struktura zdrojových kódů, rychlost webové stránky, meta informace a kontrola textů webu. Tyto úkony odpadají (kromě textů) u mnou vytvořených webových stránek, protože ty již mají veškeré požadavky na úspěšnou optimalizaci splněnu. Další je kontrola off-page faktorů, kde jsou kontrolovány hlavně struktury zpětných odkazů, vedoucích na optimalizovaný web.

Na základě provedené analýzy jsou zákazníkovy zaslána doporučení, které věci je zapotřebí na webové stránce upravit a jaké kroky budou následovat. Ve většině případů se jedná o úpravu zdrojových kódů, copywriting a linkbuilding. Také je vyhodnoceno, zda je možné optimalizovat na určená vysoce konkurenční klíčová slova nebo se bude SEO soustředit na dlouhý chvost (Long Tail). Po odsouhlasení postupu ze strany zákazníka jsou postupně prováděny potřebné úkony.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×